Gizlilik

NETFORM Mühendislik Makine Metal San. Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle "NETFORM" olarak anılacaktır.) internette geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple NETFORM 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi
NETFORM Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini NETFORM ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece NETFORM veri tabanında bulunmaktadır ve 3. kişiler ile asla paylaşılmamaktadır.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
NETFORM, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı
Sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da NETFORM tarafından paylaşılmamaktadır. NETFORM, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve NETFORM Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen NETFORM veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. NETFORM, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) NETFORM'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, NETFORM'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek NETFORM portalındaki on line aktivite, gerekse NETFORM'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece NETFORM tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine NETFORM aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

NETFORM şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. NETFORM, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"NETFORM Mühendislik Makine Metal San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesi; NETFORM Mühendislik Makine Metal San. Tic. Ltd. Şti.'ye ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

NETFORM Mühendislik Makine Metal San. Tic. Ltd. Şti. © 2010